Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


Moc narciarskich atrakcji w dolinie rzeki Ziller

Dodany przez Petronela I., w dniu 06/01/2015

Zillertal Austria to jedno z najlepszych miejsc na wyjazdy narciarskie. Ten region w dolinie rzeki Ziller nieopodal Innsbrucka, czyli w samym sercu Tyrolu, oferuje prawie 500 kilometrów tras narciarskich z licznymi kolejkami linowymi, gondolami i wyciągami. Specjalne skipassy pozwalają na uczestniczenie w białym szaleństwie w atrakcyjnej cenie. Znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych, poparte licznymi trasami zjazdowymi, do snowboardu, narciarstwa biegowego i saneczkarstwa, a także lodowiska do jazdy na łyżwach pozwalają spędzić wspaniały urlop i ferie w zimowej...

Powiązane tagi: turystyka, podróże, wyprawy

Moc narciarskich atrakcji w dolinie rzeki Ziller