Kategorie

Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


turystyka, wycieczki, urlop, podróże, caravaning

Caravaning na urlop
Boom na turystykę kempingową zawędrował do Europy z USA i stale cieszy się rosnącą popularnością.

Coraz modniejsze stają się wypady przyczepami campingowymi na różnego rodzaju 2-3 dniowe imprezy jak wyścigi F1, mecze, czy festiwale. Caravaning to bardzo interesujący i wygodny sposób na podróżowanie i wypoczynek. Kierowanie tymi pojazdami nie sprawia większych trudności a rosnąca ilość pól campingowych dokłada się do reklamowania tej ciekawej formy podróżowania. Ogranicza się dzięki temu koszty noclegu a paliwo rozliczane jest na podróżujących. Bardzo szybko powstają nowe kluby, zrzeszające zadowolonych posiadaczy przyczepy. Sam pojazd jest wygodny i posiada zbliżone wyposażenie do standardowego mieszkania. Ta zmotoryzowana forma relaksu daje wielu ludziom poczucie wolności, niezależności, przygody. Stale także zwiększana jest ilość serwisów internetowych o tematyce caravaningu a uzupełniane wpisy przez internautów stanowią doskonałe źródło najnowszych wieści i opinii. Ludzie posiadający campery często gromadzą się w małe społeczności, spotykają się na organizowanych spotkaniach i szczęśliwie spędzają wolny czas. Camper i przyczepy campingowe oraz przyczepy kempingowe, w zależności od modelu posiadają w łazienkę z prysznicem, kuchnię, ogrzewanie a nawet instalację video i telewizję satelitarną. Dla pasjonatów, miłośników tej metody spędzania czasu to także recepta na życie.

Zobacz to na zdjęciach:


turystyka
wycieczki
urlop
podróże
caravaning

Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników....