Kategorie

Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


wycieczki, wakacje, urlop, agroturystyka

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?
Pewnego razu trafiłem do zapomnianego folwarku.

To nadzwyczaj urokliwie oraz cudownie usytuowany zespół kilku niewielkich budynków z parkurem konnym a także ze stajnią. Kilka razy w roku są tu organizowane zawody w skokach przez przeszkody oraz w ujeżdżeniu. Sercem kompleksu jest pensjonat, w jakim w wygodnych warunkach może przebywać wielu letników.

Do moich topowych lokalizacji na Kaszubach należą bliskie rejony Trójmiasta. Do Gdańska albo Gdyni łatwo dostać się samochodem. A stamtąd już tylko kilkadziesiąt chwil drogi w leśną głuszę albo nad jeziorko. Jako że uwielbiam jazdę konną, a nie ma lepszej niż Kaszuby krainy w naszym kraju, żeby pojeździć na koniu zatem poszukując lokalizacji, w których chciałbym się zatrzymać, zazwyczaj wybieram te, które oferują możliwość eskapad konnych.

Obywatele Trójmiasta często przybywają do tego folwarku, żeby zorganizować różnego typu bankiety lub imprezy rodzinne takie jak chrzciny lub wesele. Miejsce to jest też świetną lokalizacją dla zorganizowanych, większych grup gości. Często przybywają tu grupy pracowników na imprezy integracyjne. Właściciel folwarku gwarantuje obsługę cateringową oraz konferencyjną. W bliskim otoczeniu kompleksu organizowane są dodatkowe atrakcje charakterystyczne dla dużych imprez integracyjnych takie jak: różnego rodzaju konkurencje zręcznościowe i sprawnościowe, jazda konna, paintball, a także inne rozrywki i zabawy.

Każdy czas wolny albo urlop próbuję przyjeżdżać na Kaszuby. Nosi mnie do tej krainy z niezliczoną ilością wzgórz, sosnowych lasów i jezior. Niezależnie od pogody zawsze wypoczywam a także ładuję swoje życiowe akumulatory. Co warto robić na Kaszubach? Kraina ta jest na tyle duża powierzchniowo, iż jedynie w paru lokalizacjach napotkacie rzesze turystów. Inne miejsca są niezatłoczone a wręcz bezludne. Przyjeżdżam na Kaszuby, aby najeść się malin, połowić ryby, pojeździć na rowerze, pospacerować po wonnych sosnowych borach, popływać na łódce lub po prostu poszukać grzybów.

Zobacz to na zdjęciach:


wycieczki
wakacje
urlop
agroturystyka

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...