Kategorie

Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


wycieczki, wyprawy, urlop

Kierunek Azja, Nepal czeka!
Polacy już kilka lat temu zamiast wakacyjnego wypoczynku nad polskim morzem, zaczęli spędzać swój urlop nad Morzem Śródziemnym.

Wynika to nie tylko z faktu, że Morze Śródziemne gwarantuje dobrą pogodę przez cały pobyt, ale również z tego, że ceny nad Bałtykiem rosną z roku na rok. Dwutygodniowy pobyt z całą rodziną przestał być już tanim wypoczynkiem. Jeżeli jednak w tych samych pieniądzach można zobaczyć inne zakątki świata, to dlaczego nie skorzystać? Z roku na rok można również zauważyć tendencję wzrostową dotyczącą egzotycznych wycieczek. Jednym z kierunków najbardziej obleganych i najczęściej wybieranych jest Azja. Dziś zapraszamy do Nepalu z biurem podróży Ex Oriente Lux adres url wycieczki: https://exorientelux.pl/nepal/

O ile wycieczki bezpośrednio do Nepalu ciężko w ofercie polskich biur podróży znaleźć, o tyle wycieczki obejmujące już Indie i Nepal są niemal w każdej ofercie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się tam we własnym zakresie nie korzystając z usług biura podróży, jednak decydując się na zorganizowaną wycieczkę odwiedzenia najbardziej popularnych miejsc w Nepalu i okolicach.

Podstawową kwestią dotyczącą wycieczki do Nepalu jest koszt oraz długość. Najczęściej w ofertach znajdziemy wycieczki piętnastodniowe - jest to optymalny czas na zobaczenie najważniejszych miejsc w Nepalu i pobliskich Indiach. Koszt takiej wycieczki nie powinien odstraszać - około siedmiu tysięcy złotych. Oczywiście znajdziemy również znacznie droższe propozycje związane z zakwaterowaniem w lepszych ośrodkach, czy związane z inną jakością wyżywienia, jednak nie jest to koszt wygórowany i porównywalny z kosztami odwiedzenia innych miejsc na świecie. W końcu nikt nigdy nie mówił, że turystyka zagraniczna to kilkaset złotych.

Wbrew pozorom nie ma jednej dobrej pory na wycieczkę do Nepalu - o każdej porze roku i w każdym czasie będzie co zobaczyć, co zwiedzać. Jedynie otoczenie może się różnić ze względu na pogodę, choć zważywszy na umiejscowienie Nepalu w górach, nie powinniśmy nigdy liczyć na wysoką temperaturę.

Zobacz to na zdjęciach:


wycieczki
wyprawy
urlop

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...