Kategorie

Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


turystyka, podróże, wyprawy

Moc narciarskich atrakcji w dolinie rzeki Ziller
Zillertal Austria to jedno z najlepszych miejsc na wyjazdy narciarskie. Ten region w dolinie rzeki Ziller nieopodal Innsbrucka, czyli w samym sercu Tyrolu, oferuje prawie 500 kilometrów tras narciarskich z licznymi kolejkami linowymi, gondolami i wyciągami. Specjalne skipassy pozwalają na uczestniczenie w białym szaleństwie w atrakcyjnej cenie.
Znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych, poparte licznymi trasami zjazdowymi, do snowboardu, narciarstwa biegowego i saneczkarstwa, a także lodowiska do jazdy na łyżwach pozwalają spędzić wspaniały urlop i ferie w zimowej scenerii.

Jeśli chodzi o sprzęt narciarski, w Zillertal znajduje się wiele wypożyczalni profesjonalnego sprzętu narciarskiego posiadających atrakcyjne ceny ze specjalnymi zniżkami dla rodzin oraz przy kilkudniowym wypożyczeniu sprzętu. Osoby o małym doświadczeniu w sportach zimowych powinna zaś zainteresować oferta szkół narciarskich znajdujących się w regionie.

Region Zillertal to nie tylko znakomite miejsce do wypoczynku zimą. Malownicze szlaki turystyczne wiodące przez górskie tereny i przeznaczone do pieszych wędrówek, a także liczne jeziora pozwalają na wspaniały wypoczynek także latem.

Zillertal posiada rozbudowaną bazę noclegową. Liczne hotele, pensjonaty, prywatne kwatery, domki letniskowe i schroniska górskie gwarantują, że każdy znajdzie tutaj odpowiednie miejsce dla wypoczynku dla siebie i bliskich, zimą i latem.

Zobacz to na zdjęciach:


turystyka
podróże
wyprawy

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...