Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


Z wizytą w Poznaniu

Dodany przez Andersson, w dniu 30/04/2014

(...) obiektu przyjaznego dzieciom, więc doskonale będą tu czuć się także rodziny z młodszymi pociechami. Wybierając hotel położony w centrum Poznania, można liczyć na komfortowy pokój w przystępnej cenie. Na terenie obiektu znajduje się dodatkowo restauracja dla gości, w której można zamawiać śniadania, obiady oraz obiadokolacje. Znajdują się tu nowoczesne stoliki z lampkami (...)

Powiązane tagi: hotele, noclegi, podróże, wakacje, wycieczki

Z wizytą w Poznaniu

Okres ferii zimowych

Dodany przez Janek, w dniu 25/03/2014

(...) i rekreacji związanej ze sportami zimowymi, coraz więcej osób równie mocno docenia urlop zimowy, jak letni.Właściciele ośrodków wypoczynkowych potwierdzają, że apartamenty w okresie intensywnej zimy są w zasadzie zarezerwowane na cały sezon, z dużym wyprzedzeniem. Największym zainteresowaniem cieszą się w tym zakresie daty około noworoczne, gdyż liczba atrakcyjnych zabaw sylwestrowych, które oferuje (...)

Powiązane tagi: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

Okres ferii zimowych