Kategorie

Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


podróże, wakacje, urlop

Piekny kraj wschodu
Gruzja.

Kraj wschodu, który kojarzy się przede wszystkim z trudną sytuacją, wojną i innymi problemami, jest miejscem, jakie coraz częściej wybierane jest na kierunek wakacyjnych wycieczek. Każdy, kto interesuje się tematyką wschodu, nie będzie się temu dziwić. Dzisiejsza Gruzja to miejsce, w którym wojna odeszła w zapomnienie, a kraj staje się miejscem nowoczesnym, ciekawym, wartym zobaczenia i co najważniejsze w pełni bezpiecznym.

Komu można polecić wycieczkę do Gruzji ?

Z cała pewnością nie są to wyjazdy dla osób, które na wakacjach oczekują tego, co mogą spotkać w krajach europejskich i modnych miejscach wakacyjnych podróży. Gruzja jest inna, odmienność tego kraju jest jak najbardziej zrozumiała. Gruzja to kraj położony interesującym historycznie rejonie. Gruzja to inna kultura, inna mentalność ludzi i historia, która warto poznać.

Gruzja jest krajem stosunkowo młodym, jako kraj, powstała po rozpadzie ZSRR, nie oznacza to jednak, że kultura i tradycja Gruzji nie jest starsza. ZSRR skupiał wiele republik, które cechowały się swoją kulturą, tradycją i były niejako na siłę włączone w obręb tego kraju. Republik tak odmiennych od dzisiejszej Rosji.

Dlaczego warto odwiedzić Gruzję?

Gruzja to kraj bardzo atrakcyjny turystycznie. Kraj, w którym historia miesza się z nowoczesnością. Jadąc tam można zapoznać się ze starą Gruzją i wieloma miejscami, które w niczym nie odbiegają nowoczesnej Europie. Kaukascy górale, unikalne krajobrazy, w większości górzystego kraju, gruzińskie przysmaki, dobre warunki turystyczne i charakterystyczny czar wschodu. Taka właśnie jest Gruzja. O tym, że jest miejscem popularnym wśród turystów, niech świadczy to, iż co roku przyjeżdża ich do Gruzji więcej niż milion i liczby te rosną.

Podsumowując.

Jeśli szukamy miejsca idealnego na urlop czy wakacje, chcemy przeżyć coś nietypowego, zobaczyć coś, co dla przeciętnego Europejczyka jest ciekawską, zdecydujmy się na wycieczkę do Gruzji. Wycieczki do Gruzji to ciekawy sposób na udane wakacje. Warto się o tym przekonać.

Zobacz to na zdjęciach:


podróże
wakacje
urlop

Behawioralna biometria zastąpi hasła

W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników....