Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


Jak wykorzystać swoją bazę klientów

Dodany przez Erwin, w dniu 06/12/2012

(...) sklepami internetowymi a także pośród innych bazujących na stronie internetowej biznesów coraz popularniejszy. Skąd wywodzi się taka tendencja oraz jakie wnioski płyną z tej sytuacji? Jak widać e-mail marketing jest jedną z niskobudżetowych oraz najbardziej wydajnych dróg zbierania klientów na nasze usługi lub produkty. Naturalnie efektem ubocznym z uruchomionych kampanii mailingu reklamowego może być stosunkowo olbrzymia ilość spamu i niezamówionej poczty w pocztowych skrzynkach reklamobiorców. Im przeprowadzana jest większa ilość kampanii mass mailing tym niestety spada ich skuteczność. Skąd się bierze zwiększająca się popularność e-mailing? Gdzie zakupić dobry (...)

Powiązane tagi: marketing, pr, promocja

Jak wykorzystać swoją bazę klientów

Marketingowe wsparcie firm

Dodany przez Andersson, w dniu 24/11/2012

(...) podsumowanie i zagregowanie rezultatów. Przeprowadzone badania marketingowe a także wyniki zapisane w kwestionariuszach dowiodły, że pracodawcy preferują zatrudniać kandydatów do pracy w oparciu o klasyczną umowy o pracę. Nasz ośrodek badań opinii publicznej realizuje badania rynku i badania opinii publicznej przy uwzględnieniu nowoczesnych zdobyczy z zakresu marketingu społecznego. Struktura naszej pracowni gromadzi centra badania opinii publicznej rozmieszczone w czołowych ośrodkach miejskich w Polsce. Lista firm badania opinii publicznej, które współpracują (...)

Powiązane tagi: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Marketingowe wsparcie firm