Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


Tajemniczość klienta

Dodany przez Iga, w dniu 17/12/2012

(...) konkretnej decyzji, do danego problemu. Obiektywny - oznacza, że w badaniach marketingowych stosuje się ogólnie akceptowalne standardy oraz zasady bezstronności, stosując metody naukowe do analizy, interpretacji oraz zbierania danych. Obiektywizm może ponadto oznaczać takie przygotowanie badań aby nie naprowadzały one na odpowiedź. Systematyczny - oznacza, że badania marketingowe muszą być dobrze przygotowane oraz zaprojektowane jako rdzenna część systemu informacji marketingowej w firmie (systematyczne, ponieważ rynek jest tworem dynamicznym i bezustannie podlega fluktuacjom). Proces - czyli parę elementów a także faz, które mają charakter powtarzalny.Nasze szkolenia sprzedażowe a także szkolenia menedżerskie to wsparcie operacyjnej pracy działu sprzedaży. W wyniku przeprowadzonego szkolenia sprzedażowego zaprojektujemy i (...)

Powiązane tagi: marketing, promocja, public relations, szkolenia

Tajemniczość klienta

Jak wykorzystać swoją bazę klientów

Dodany przez Erwin, w dniu 06/12/2012

(...) Do czego najczęściej wykorzystywany jest marketing e-mailowy? Bez wątpienia do zawiadamiania klienta o statusie jego zakupów - informacja o przesyłce, potwierdzenie zamówienia, informacja o wpłynięciu środków na rachunku bankowym sklepu, informacja o dostępności wybranych rzeczy. Ale również bez wątpienia do tego, aby zarejestrowanym klientom wysyłać - jakich adresy zawiera nasza baza adresów e-mail - emailing reklamowy z ciekawymi ofertami, promocjami czy akcjami specjalnymi. Branża e-commerce w naszym kraju podlega przemianom niezwykle gwałtownym. Coraz większy udział rynkowy wygryza sobie email marketing. Rok do roku mailing reklamowy staje się wśród zarządzających (...)

Powiązane tagi: marketing, pr, promocja

Jak wykorzystać swoją bazę klientów

Marketingowe wsparcie firm

Dodany przez Andersson, w dniu 24/11/2012

(...) blisko z nami, opublikowana jest na naszej firmowej witrynie internetowej. Odnajdziecie tam także opisy wykorzystywanych przez nas sposobów badania opinii publicznej w podziale tematycznym oraz rzeczowym począwszy od sposobów czerpiących z PR a kończąc na dorobku z obszaru wiedzy marketingowej. Typem badań z dziedziny psychologii a także marketingu są badania fokusowe. Doświadczony prowadzący przygotowuje scenariusz badania fokusowego, a następnie powołuje według właściwego klucza grupy fokusowe. Uczestnicy takiego badania gromadzą fragmentaryczne wyniki eksperymentu (...)

Powiązane tagi: marketing, pr, promocja, public relations, reklama

Marketingowe wsparcie firm