Kategorie

Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


turystyka, wyprawy, urlop

Szczecin - miasto piękna
Szczecin to piękne miasto.

Potwierdzi to każdy, kto był. A kto nie był niechaj żałuje. Choć Szczecin wcale nie leży nad morzem (naprawdę, do morza ma jeszcze spory kawałek) to mimo wszystko warto go zwiedzić. Niesprawiedliwie uważa się, że Szczecin do pięt nie dorasta takiemu Krakowowi, Warszawie czy Poznaniowi... Każde z tych miast jest piękne. Każde z tych miast jest inne. Szczecin naprawdę nie odstaje poziomem od tych wszystkich miast.
Nocleg w hotelu w Szczecinie warto sobie zarezerwować, jeżeli planujemy zwiedzanie miasta. Jeden dzień to zdecydowanie za mało na to, by zobaczyć wszystko, co zobaczenia jest warte. Nie warto zwiedzać, pędząc na złamanie karku - po co? Przecież można rozłożyć zwiedzanie na kilka spokojnych dni. Urlop to czas wypoczynku, a nie obowiązkowego zaliczania wszystkich atrakcji i biegania z językiem u pasa.

Szczecin jest też wyjątkowo pięknym miastem by wziąć w nim ślub. Organizacja wesela w Szczecinie, w pięknych okolicznościach tego historycznego miasta to coś, co wielu zapamięta na naprawdę długi czas. Może to brzmieć absurdalnie, ale absurdalne nie jest, w końcu szczecińskie restauracje potrafią zaskoczyć. Zaskoczyć jak najbardziej pozytywnie.
Menu restauracji Wodnik w Szczecinie potrafi zaspokoić każde, nawet najbardziej wysublimowane gusta. A jeżeli nie uważamy naszych kulinarnych gustów za wysublimowane i wolimy tradycyjne dania, takie, które pamiętamy z dzieciństwa - nie ma problemu! Menu na każdą okazję, również na wesele, będzie dokładnie w naszym guście.

Zobacz to na zdjęciach:


turystyka
wyprawy
urlop

Blackout: Państwo zapłaci firmom za wyłączenie prądu

Przedsiębiorcy nie będą teraz zmuszani do zmniejszenia zużycia energii na okresie zagrożenia blackoutem. Jednak ci, którzy dobrowolnie zadeklarują ograniczenie mocy, będą mogli liczyć na stały dopływ gotówki. Warunkiem będzie...