Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


O Krakowie

Dodany przez Iza L., w dniu 04/11/2015

(...) Kraków jest miastem turystycznym, tak samo zresztą jak i cały region małopolski. W każdym roku do Krakowa przylatuje wiele setek tysięcy turystów z z rozmaitych krain Europy i świata. Kraków to klasycznie polskie miasto, cudownym trafem nie zniszczone przez ostatnią wojnę, gdzie spotkać można wiele skarbów historii dawnych epok. Planując kilkudniową wizytę w Krakowie można skorzystać z ciekawej propozycji private tours Krakow i w komfortowy sposób obejrzeć najbardziej interesujące miejsca w Krakowie takie jak świetnie zachowana dzielnica żydowska o nazwie Kazimierz. Ten obszar, zamieszkały przez ludność pochodzenia żydowskiego od stuleci, zachował swój niepowtarzalny klimat sprzed lat. Można zapukać do starej synagogi, pochodzić wąskimi uliczkami albo też spróbować koszernego posiłku w jednej z żydowskich restauracji. Do najbardziej rozpoznawalnych atrakcji Krakowa zaliczyć można zapewne Kościół Mariacki ze średniowiecznym (...)

Powiązane tagi: urlop, wakacje, wycieczki

O Krakowie

Popularne zabytki i atrakcje Egiptu

Dodany przez Petronela I., w dniu 03/04/2015

(...) szczególną uwagę zasługuje Piramida Cheopsa. Posiada ona aż 138 metrów wysokości i zbudowano ją z ponad 2 milionów wielotonowych bloków z kamienia. Oprócz tego bardzo interesującym miejscem jest Dolina Królów zlokalizowana w Tebach Zachodnich. Można w niej znaleźć liczne grobowce faraonów, które były zazwyczaj wydrążane w skałach, a wśród nich słynny grobowiec Tutenchamona, który został odkryty na początku XX wieku. Sporty wodne w Egipcie Oprócz zabytków, w Egipcie można także odnaleźć doskonałe lokalizacje do uprawiania wszelkiej maści sportów wodnych. Są to głównie kurorty przy Morzu Czerwonym. Prym wiedzie w tym Sharm el Sheikh. (...)

Powiązane tagi: podróże, turystyka, wakacje, wyprawy

Popularne zabytki i atrakcje Egiptu

Wycieczka w góry!

Dodany przez Petronela I., w dniu 18/12/2014

(...) Beskid Śląski uznawany jest za jeden z najpopularniejszych, ale i najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w naszym kraju. Wybierając się na wypoczynek w Szczyrku możemy skorzystać z licznych szlaków pieszych i rowerowych gwarantujących nam świetną zabawę.  Dobry nocleg znajdziemy tutaj. Oczywiście należy też wspomnieć o wszelkich wyciągach i trasach narciarskich, które tłumnie odwiedzane są głównie w sezonie zimowym. Beskidy Śląskie to obszar, który zapewnia nam wiele atrakcji tych aktywnych, ale i biernych zarówno latem, jak i zimą. Turyści nigdy nie będą mogli narzekać tu na nudę. Latem możemy tutaj skorzystać ze szlaków turystycznych, które swoją drogą są bardzo (...)

Powiązane tagi: turystyka, urlop, wakacje

Wycieczka w góry!

Piekny kraj wschodu

Dodany przez Andersson, w dniu 20/08/2014

(...) Gruzja. Kraj wschodu, który kojarzy się przede wszystkim z trudną sytuacją, wojną i innymi problemami, jest miejscem, jakie coraz częściej wybierane jest na kierunek wakacyjnych wycieczek. Każdy, kto interesuje się tematyką wschodu, nie będzie się temu dziwić. Dzisiejsza Gruzja to miejsce, w którym wojna odeszła w zapomnienie, a kraj staje się miejscem nowoczesnym, ciekawym, wartym zobaczenia i co najważniejsze w pełni bezpiecznym. Komu można polecić wycieczkę do Gruzji ?Z cała pewnością nie są to wyjazdy dla osób, które na wakacjach oczekują tego, co mogą spotkać w krajach europejskich i modnych miejscach wakacyjnych podróży. Gruzja jest inna, odmienność tego (...)

Powiązane tagi: podróże, urlop, wakacje

Piekny kraj wschodu

Najwyższy czas na wakacje

Dodany przez Jacek, w dniu 12/05/2014

(...) w zasadzie w każdej chwili możecie ruszyć w podróż marzeń, gorąco polecam korzystanie z tego typu ofert. Jeżeli jednak urlop planujecie od dłuższego czasu, zerknijcie, jakie atrakcje i gdzie mogą stać się waszym udziałem. Przejrzyjcie foldery, poszukajcie dodatkowych opinii w internecie. Posłuchajcie opinii innych klientów, którzy wcześniej korzystali z usług biura podróży i którzy przed wami udali się w to samo miejsce, które i wam wpadło w oko. A wtedy z pewnością traficie (...)

Powiązane tagi: biura podróży, podróże, wakacje, wyprawy

Najwyższy czas na wakacje

Z wizytą w Poznaniu

Dodany przez Andersson, w dniu 30/04/2014

(...) znajdujące się w pokojach i na korytarzach, a także wyposażenie, na które składają  się między innymi odbiorniki tv czy suszarki w łazienkach. Ten tani hotel w Poznaniu to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chcą poznać stolicę Wielkopolski w przeciągu jednego czy dwóch dni. Dzięki dogodnej lokalizacji obiektu bez trudności w krótkim czasie dostaniemy (...)

Powiązane tagi: hotele, noclegi, podróże, wakacje, wycieczki

Z wizytą w Poznaniu

Okres ferii zimowych

Dodany przez Janek, w dniu 25/03/2014

(...) Preferencje dotyczące pór roku są z reguły bardzo zróżnicowane i w pełni zależne od możliwości urlopowych jakie posiadamy, przystosowania do określonych temperatur oraz lokalizacji miejsca zamieszkania. Spośród najczęstszych odpowiedzi na pytanie dotyczące tego tematu, zdecydowanie przoduje okres letni, ewentualnie wiosenny. Z uwagi jednak na coraz lepsze przygotowanie kurortów górskich do zimowych warunków (...)

Powiązane tagi: apartamenty, noclegi, turystyka, urlop, wakacje

Okres ferii zimowych


Dodany przez , w dniu 01/01/1970

(...) (...)

Powiązane tagi:


Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Dodany przez Erwin, w dniu 10/11/2012

(...) zorganizowanych, większych grup gości. Często przybywają tu grupy pracowników na imprezy integracyjne. Właściciel folwarku gwarantuje obsługę cateringową oraz konferencyjną. W bliskim otoczeniu kompleksu organizowane są dodatkowe atrakcje charakterystyczne dla dużych imprez integracyjnych takie jak: różnego rodzaju konkurencje zręcznościowe i sprawnościowe, jazda konna, paintball, a także inne rozrywki i zabawy. Każdy czas wolny albo urlop próbuję przyjeżdżać na Kaszuby. Nosi mnie do tej (...)

Powiązane tagi: agroturystyka, urlop, wakacje, wycieczki

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?