Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


O Krakowie

Dodany przez Iza L., w dniu 04/11/2015

(...) Mąż podróżuje w przyszłym miesiącu do Krakowa. Myśli, jakim środkiem lokomocji do Krakowa dojechać. Do podjęcia decyzji tak naprawdę są trzy ewentualności: podróż samochodem, jazda pociągiem lub lot samolotem. Jako że ma tylko pięć dni na obejrzenie Krakowa, a to nie jest zbyt dużo, zatem by nie marnować czasu na długą podróż, pewnikiem poleci samolotem. Bilet lotniczy to wydatek w obie strony w granicach kilkuset złotych, raczej zatem| nie ma się co zastanawiać. Lotnisko w Balicach jest całkiem dobrze połączone z centrum miasta. Co godzinę jeżdżą autobusy specjalne do centrum miasta. Warto jednak skorzystać z propozycji Airport taxi Krakow takiego jak http://www.q24wypozyczalnia.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow decydując się na taksówkę prywatną lub też w odniesieniu do większych grup polecane jest zamówienie Krakow Airport transfers, dzięki czemu cała ekipa w klimatyzowanym busie przybędzie sprawnie do swojego hostelu. (...)

Powiązane tagi: urlop, wakacje, wycieczki

O Krakowie

Podstawowe wyposażenie świadomego podróżnika

Dodany przez Feliks P., w dniu 13/07/2015

(...) Przed większym wyjazdem, wakacjami, a czasami, zwyczajnie po to, żeby podróżować palcem po mapie, warto zaopatrzyć się w mapy, przewodniki, atlasy. Wszystkie te rzeczy ma w swojej ofercie księgarnia turystyczna. Jeżeli wybieramy się własnym autem w dłuższą trasę, w nieznane miejsce, warto - oprócz wyposażenia się w mapy GPS, które dokładnie pokierują, pokażą w jaki sposób ominąć korki, znajdą drogę z najlepszym widokiem, albo drogę najkrótszą, zaopatrzyć się w mapę papierową. Co, jeżeli sprzęt elektroniczny się zepsuje, rozładuje, ulegnie zniszczeniu? Zadbajmy o (...)

Powiązane tagi: podróże, urlop, wycieczki

Podstawowe wyposażenie świadomego podróżnika

Kierunek Azja, Nepal czeka!

Dodany przez Feliks P., w dniu 13/08/2014

(...) Oriente Lux adres url wycieczki: https://exorientelux.pl/nepal/ O ile wycieczki bezpośrednio do Nepalu ciężko w ofercie polskich biur podróży znaleźć, o tyle wycieczki obejmujące już Indie i Nepal są niemal w każdej ofercie. Oczywiście nic nie stoi na przeszkodzie, aby wybrać się tam we własnym zakresie nie korzystając z usług biura podróży, jednak decydując się na zorganizowaną wycieczkę odwiedzenia najbardziej popularnych miejsc w Nepalu i okolicach.Podstawową kwestią dotyczącą wycieczki do Nepalu jest koszt oraz długość. Najczęściej w ofertach znajdziemy wycieczki piętnastodniowe - jest to optymalny czas na zobaczenie najważniejszych miejsc w Nepalu i pobliskich Indiach. Koszt (...)

Powiązane tagi: urlop, wycieczki, wyprawy

Kierunek Azja, Nepal czeka!

Niezwykła perła Indochin

Dodany przez Feliks P., w dniu 03/07/2014

(...) dwóch pór roku: suchej i deszczowej. Pora deszczowa trwa latem (od czerwca do końca września) - pada wprawdzie codziennie, ale krótko. Najlepszą porą na odwiedzenie Kambodży wydaje się być okres od listopada do stycznia - wtedy jest sucho i nie jest zbyt gorąco. Co warto zobaczyć w Kambodży?Zanim nasza wycieczka do Kambodży stanie się faktem, warto wcześniej przygotować sobie listę atrakcji, które warto zobaczyć na terenie tego azjatyckiego państwa. Kraj ten przykuwa uwagę chociażby wspaniałymi ruinami świątyń, które śmiało mogą konkurować z europejskimi zabytkami pozostawionymi przez starożytnych Greków czy Rzymian. Jednym z (...)

Powiązane tagi: podróże, turystyka, wycieczki, wyprawy

Niezwykła perła Indochin

Turystyczne atrakcje Wisły

Dodany przez Erwin, w dniu 13/06/2014

(...) Nie trzeba godzinami szukać atrakcyjnych (i w wielu przypadkach bardzo drogich) zagranicznych wycieczek, żeby znaleźć się w pięknych okolicznościach przyrody i zwiedzić różne ciekawe miejsca. Kto nigdy nie był w Beskidach, powinien z całą pewnością odwiedzić popularną, a przy tym niezwykle urokliwą miejscowość, jaką jest Wisła, położona w malowniczym Beskidzie Śląskim.Tak miasteczko, jak i jego okolice (...)

Powiązane tagi: beskidy śląskie, podróże, urlop, wisła, wycieczki

Turystyczne atrakcje Wisły

Z wizytą w Poznaniu

Dodany przez Andersson, w dniu 30/04/2014

(...) Poznań to stolica województwa wielkopolskiego i jedno z ciekawszych polskich miast, które zachwyca urzekającym ratuszem, piękną Starówką czy wieloma innymi zabytkami. Dokładne poznanie miasta umożliwia doskonale usytuowany hotel w Poznaniu, który znajduje się w samym sercu metropolii. Ośrodek oferuje noclegi w pokojach jedno, dwu oraz trzyosobowych. Co więcej, hotel ma opinię (...)

Powiązane tagi: hotele, noclegi, podróże, wakacje, wycieczki

Z wizytą w Poznaniu


Dodany przez , w dniu 01/01/1970

(...) (...)

Powiązane tagi:


Caravaning na urlop

Dodany przez Andersson, w dniu 17/11/2012

(...) Boom na turystykę kempingową zawędrował do Europy z USA i stale cieszy się rosnącą popularnością. Coraz modniejsze stają się wypady przyczepami campingowymi na różnego rodzaju 2-3 dniowe imprezy jak wyścigi F1, mecze, czy festiwale. Caravaning to bardzo interesujący i wygodny (...)

Powiązane tagi: caravaning, podróże, turystyka, urlop, wycieczki

Caravaning na urlop

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?

Dodany przez Erwin, w dniu 10/11/2012

(...) Pewnego razu trafiłem do zapomnianego folwarku. To nadzwyczaj urokliwie oraz cudownie usytuowany zespół kilku niewielkich budynków z parkurem konnym a także ze stajnią. Kilka razy w roku są tu organizowane zawody w skokach przez przeszkody oraz w ujeżdżeniu. Sercem kompleksu jest pensjonat, w jakim w wygodnych warunkach może przebywać wielu letników. Do moich topowych lokalizacji na Kaszubach należą bliskie rejony Trójmiasta. Do Gdańska albo Gdyni łatwo dostać się samochodem. A stamtąd już tylko (...)

Powiązane tagi: agroturystyka, urlop, wakacje, wycieczki

Gdzie zorganizować imprezę integracyjną?