Najnowsze

Katedra Rachunkowości Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Łódzkiego zaprasza na studia podyplomowe Łódź z controllingu finansowego. Tegoroczny nabór wniosków trwa w dniach 15.02.2013 - 16.06.2013.

Ciekawą alternatywą dla imprezy w tradycyjnym budynku baru, dyskoteki czy klubu mogą być namioty imprezowe dzięki którym można zorganizować przyjemną imprezę w plenerze bez obaw o to, że dobrą zabawę zniweczy nam słaba pogoda.


Wakacyjny wypoczynek - jaki urlop zaplanować?

Dodany przez Iga, w dniu 18/07/2015

(...) Lato jest czasem, w którym zaczynamy planować wyczekiwany i wymarzony urlop. Zależy on nie tylko od budżetu, jakim dysponujemy, ale również od czasu, który jesteśmy poświęcić na wypoczynek. Pomysłów jest naprawdę wiele - wspaniałe wakacje możemy mieć zarówno w jednym z europejskich kurortów, jak i nad polskim morzem, czy w jednej ze spokojnych, górskich miejscowości.Ważne jest również, jaką formę odpoczynku preferujemy - czy jest to leżenie na plaży i pływanie w morzu, zwiedzanie miast i wizyta w licznych muzeach, czy wędrówki po spokojnych i oderwanych od rzeczywistości górskich szlakach.Poznaj nowe, europejskie miastaJeśli jesteśmy turystami, którzy lubią podczas podróży poznawać nowe kultury, tradycje i obyczaje, a także zwiedzać liczne muzea i podziwiać zabytki, na cel powinniśmy wybrać jedną z europejskich stolic. Tego rodzaju wycieczka będzie niezwykle łatwa w (...)

Powiązane tagi: turystyka, urlop, wyprawy

Wakacyjny wypoczynek - jaki urlop zaplanować?

Szczecin - miasto piękna

Dodany przez Jacek, w dniu 15/05/2015

(...) Szczecin to piękne miasto. Potwierdzi to każdy, kto był. A kto nie był niechaj żałuje. Choć Szczecin wcale nie leży nad morzem (naprawdę, do morza ma jeszcze spory kawałek) to mimo wszystko warto go zwiedzić. Niesprawiedliwie uważa się, że Szczecin do pięt nie dorasta takiemu Krakowowi, Warszawie czy Poznaniowi... Każde z tych miast jest piękne. Każde z tych miast jest inne. Szczecin naprawdę nie odstaje poziomem od tych wszystkich miast.Nocleg w hotelu w Szczecinie warto sobie zarezerwować, jeżeli (...)

Powiązane tagi: turystyka, urlop, wyprawy

Szczecin - miasto piękna

Popularne zabytki i atrakcje Egiptu

Dodany przez Petronela I., w dniu 03/04/2015

(...) Egipt to państwo, które wielu osobom w pierwszej kolejności kojarzy się z turystyką. Wynika to z uwarunkowań historycznych. W Egipcie znajduje się wiele obiektów wywodzących się z czasów Starożytności, kiedy to krajem tym władali Faraonowie. Obiekty te przetrwały niekiedy po kilka tysięcy lat, a obecnie zostały udostępnione do zwiedzania turystom. Oprócz atrakcji w formie zabytków, dzięki słonecznej pogodzie przez większość roku Egipt jest także doskonałą lokalizacją do wypoczynku na plaży i uprawiania sportów wodnych (jeszcze więcej ciekawostek można znaleźć tutaj). Popularne zabytki Egiptu Każdy miłośnik Starożytności w pierwszej (...)

Powiązane tagi: podróże, turystyka, wakacje, wyprawy

Popularne zabytki i atrakcje Egiptu

Moc narciarskich atrakcji w dolinie rzeki Ziller

Dodany przez Petronela I., w dniu 06/01/2015

(...) Zillertal Austria to jedno z najlepszych miejsc na wyjazdy narciarskie. Ten region w dolinie rzeki Ziller nieopodal Innsbrucka, czyli w samym sercu Tyrolu, oferuje prawie 500 kilometrów tras narciarskich z licznymi kolejkami linowymi, gondolami i wyciągami. Specjalne skipassy pozwalają na uczestniczenie w białym szaleństwie w atrakcyjnej cenie. Znakomite warunki do uprawiania sportów zimowych, poparte licznymi trasami zjazdowymi, do snowboardu, narciarstwa biegowego i (...)

Powiązane tagi: podróże, turystyka, wyprawy

Moc narciarskich atrakcji w dolinie rzeki Ziller

Kierunek Azja, Nepal czeka!

Dodany przez Feliks P., w dniu 13/08/2014

(...) Polacy już kilka lat temu zamiast wakacyjnego wypoczynku nad polskim morzem, zaczęli spędzać swój urlop nad Morzem Śródziemnym. Wynika to nie tylko z faktu, że Morze Śródziemne gwarantuje dobrą pogodę przez cały pobyt, ale również z tego, że ceny nad Bałtykiem rosną z roku na rok. Dwutygodniowy pobyt z całą rodziną przestał być już tanim wypoczynkiem. Jeżeli jednak w tych samych pieniądzach można zobaczyć inne zakątki świata, to dlaczego nie skorzystać? Z roku na rok można również zauważyć tendencję wzrostową dotyczącą egzotycznych wycieczek. Jednym z kierunków najbardziej obleganych i najczęściej wybieranych jest Azja. Dziś zapraszamy do Nepalu z biurem podróży Ex (...)

Powiązane tagi: urlop, wycieczki, wyprawy

Kierunek Azja, Nepal czeka!

Niezwykła perła Indochin

Dodany przez Feliks P., w dniu 03/07/2014

(...) Kambodża to niewielkie państwo usytuowane na terenie Azji Południowo-Wschodniej, na Półwyspie Indochińskim, nad Zatoką Tajlandzką. Kraj ten graniczy z Laosem, Tajlandią oraz Wietnamem. Z roku na rok państwo to jest coraz chętniej odwiedzane przez turystów z Europy. I chociaż na terenie Kambodży nie ma dość dobrze zorganizowanej infrastruktury turystycznej, to można tu zetknąć się z wyjątkowo ciekawymi zabytkami i atrakcjami przyrodniczymi. Kilka słów o historii KambodżyTereny dzisiejszej Kambodży były zamieszkiwane już w V tysiącleciu przed naszą erą. Jedną z najwcześniej zorganizowanych tu form politycznych było prawdopodobnie (...)

Powiązane tagi: podróże, turystyka, wycieczki, wyprawy

Niezwykła perła Indochin

Najwyższy czas na wakacje

Dodany przez Jacek, w dniu 12/05/2014

(...) Pełną parą zbliża się sezon wypoczynkowy. Coraz więcej osób poszukuje w związku z tym ciekawego miejsca do spędzenia urlopu. Czy to w egzotycznych miejscach, czy na terenach dobrze znanych i często uczęszczanych zwłaszcza przez turystów europejskich, grunt, by znaleźć miejsce odpowiednie do pełnego relaksu. Osoby lubiące zorganizowane formy spędzania czasu chętnie korzystają z usług biur podróży. Na rynku istnieje silna konkurencja i w związku z tym firmy często prześcigają się w (...)

Powiązane tagi: biura podróży, podróże, wakacje, wyprawy

Najwyższy czas na wakacje


Dodany przez , w dniu 01/01/1970

(...) (...)

Powiązane tagi: